Penzion Český Krumlov Antoni
Penzion Antoni ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Antoni / Český Krumlov

Pension v Českém Krumlově
Nově otevřený rodinný pension ANTONI se nachází v klidné části Českého Krumlova a je vzdálený 5 minut od centra města.

Pension Antoni je laděn v historickém duchu. Prostory dekorují retro předměty a dekorace, které společně s malbami dodávají pensionu jedinečný ráz.V luxusně rekonstruovaném interiéru objektu zůstaly zachovány původní klenby a výklenky, které dotvářejí útulnou atmosféru historického objektu.

Pension Antoni Vám nabízí krásný pohled na řeku Vltavu z venkovních teras, které jsou situovány na jižní stranu s možností celodenního slunění a večerního grilování. Parkování ve dvoře zajištěno. Pension je nekuřácký.

Český Krumlov Pension Antoni ubytování
Nabízíme Vám ubytování ve stylově zařízených pokojích a to dvoulůžkových, třílůžkových a jednom bezbariérovém pokoji. Možnost přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a televizi se satelitem.

Ubytování v Pensionu Antoni služby
V prostorách pensionu je zákaz kouření. K vybavení pensionu patří společná jídelna s krbem pro snídaně. Ve společenské místnosti si můžete zkrátit volný čas různými společenskými hrami, můžete využít video i připojení k internetu.

Dovolená Český Krumlov město a okolí 
Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i svou rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. Město kromě hradu a zámku nabízí další skvosty kultury jako jsou otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín či centrum Egona Schilleho. Město je na seznamu památek UNESCO.

Kam v okolí - Historický parní vlak - jezdí pravidelně v sobotu a neděli v měsících červenci a srpnu ze zastávky Černá v Pošumaví a dále pokračuje přes Horní Planou, Novou Pec, Černý Kříž do Nového Údolí. Plešné jezero - se rozkládá na svahu hory Plechý. Schwarzenberský plavební kanál - největší šumavská technická památka. Zámky Hluboká nad Vltavou a Rožmberk, klášter Vyšší Brod.
Penzion Český Krumlov Antoni - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Antoni - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Antoni -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Antoni -  je k dispozici letní terasaPenzion Český Krumlov Antoni - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Antoni - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Antoni - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Antoni - Pokoje jsou vybaveny televizorem